Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Stanex Бавовняна постільна білизна Одуванчик, 140 x 200 см, 70 x 90 см
Stanex Бавовняна постільна білизна Одуванчик, 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 220 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
241712Описання
Свіжий весняний мотив зачарує вас ніжним перцем на світло-блакитно-сірому тлі. Шукаєте витончений дизайн? Тоді ця постільна білизна ідеально підходить для вас.
До комплекту входить:
1x наволочка 70 х 90 см
1x підковдра 140 х 200 см
Параметри
| Бренд: |
Stanex
|
| Вага: | 125 г/м² |
| Застібка: | knoflíky |
| Колір: | синя |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 140 x 200 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |