4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт. 4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт.
 Ці оригінальні склянки сучасного дизайну забезпечать вам максимум задоволення від лагідної кави. Вони підходять насамперед для приготування кави капучино, американо, а також для коктейлів, домашніх лимонадів та інших гарячих і холодних напоїв. Склянки виготовляють вручну з легкого жаростійкого боросилікатного скла з подвійною стінкою, яка завдяки створеному вакууму здатна підтримувати ідеальну температуру напою протягом тривалого часу. Завдяки теплоізоляційним властивостям двостінного вакуумного скла зовнішня поверхня склянки залишається холодною навіть у тому випадку, якщо напій гарячий, запобігаючи випадковому опіку. Перевага боросилікатного скла перед склом традиційним полягає в його значній стійкості до високих і низьких температур, механічних пошкоджень і дії хімічних речовин.   Мити в посудомийній машині не рекомендуємо, можливе проникнення води між стінками.     Переваги: чудово витримує високі та низькі температури стійке до тріщин і подряпин склянки не запотівають у разі вживання гарячого напою ви не обпечетеся підтримує ідеальну температуру напою протягом тривалого часу   Властивості: виготовлено методом ручного дуття подвійна стінка висока стійкість до механічних пошкоджень високі теплоізоляційні властивості ідеально прозоре діаметр верхньої частини 9,5 см, діаметр у найширшому місці 11 см
4,5 6968
269

4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт.

Знижка -33%
4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт. 4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт. 4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт. 4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт. 4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт. 4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт. 4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт.
Цей товар зараз переглядає 36 замовників Цей тиждень купило 160 замовників

4Home Термочашка для капучино Hot&Cool 280 мл, 2 шт.

6968 оцінка
Раніше: 399 ₴ | Знижка: 130 ₴ 269 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 269 ₴
Наявність: На складі більше 20 шт
У вас: п'ятниця 08. 03. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 16 Вдячиків

Описання

Ці оригінальні склянки сучасного дизайну забезпечать вам максимум задоволення від лагідної кави. Вони підходять насамперед для приготування кави капучино, американо, а також для коктейлів, домашніх лимонадів та інших гарячих і холодних напоїв.
Склянки виготовляють вручну з легкого жаростійкого боросилікатного скла з подвійною стінкою, яка завдяки створеному вакууму здатна підтримувати ідеальну температуру напою протягом тривалого часу. Завдяки теплоізоляційним властивостям двостінного вакуумного скла зовнішня поверхня склянки залишається холодною навіть у тому випадку, якщо напій гарячий, запобігаючи випадковому опіку.
Перевага боросилікатного скла перед склом традиційним полягає в його значній стійкості до високих і низьких температур, механічних пошкоджень і дії хімічних речовин.
 
Мити в посудомийній машині не рекомендуємо, можливе проникнення води між стінками.
 
 
Переваги:
 • чудово витримує високі та низькі температури
 • стійке до тріщин і подряпин
 • склянки не запотівають
 • у разі вживання гарячого напою ви не обпечетеся
 • підтримує ідеальну температуру напою протягом тривалого часу
 
Властивості:
 • виготовлено методом ручного дуття
 • подвійна стінка
 • висока стійкість до механічних пошкоджень
 • високі теплоізоляційні властивості
 • ідеально прозоре
 • діаметр верхньої частини 9,5 см, діаметр у найширшому місці 11 см

Параметри та специфікація

Висота: 7,5 см
Кількість штук в наборі: 2 шт.
Колір: прозора
Матеріал : скло
Мікрохвильова піч: ні
Об'єм: 280 мл
Посудомийна машина: ні

Каталожний номер:

 107256
Поділитися
a4home

оцінок

4,5 (6968 оцінка)
97 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити