Fiskars 1016466 Ніж для чищення овочів Royal, 7 см Fiskars 1016466 Ніж для чищення овочів Royal, 7 см
  Малий та вправний ніж для чищення овочів Royal має пряме лезо та гострий кінчик. Він підходить для чищення та різання фруктів та овочів.   Властивості: елегантний дизайн поєднує в собі ергономічність, стильний зовнішній вигляд та ідеальне балансування високоякісний клинок виготовлений з німецької сталі оптимальної твердості 55 HRC надзвичайно стійкий до корозії опукле шліфування зменшує тертя та забезпечує гостроту леза лезо заточене на шліфувальному крузі, що гарантує першокласну ефективність ергономічне руків’я із захистом пальців робить різання легким, зручним і безпечним руків’я, відлите з нержавної сталі, з великим упором для пальців та штучною поверхнею в гарному матовому виконанні   Ножі Fiskars можна мити в посудомийній машині. Проте рекомендуємо ручне миття, щоб продовжити термін служби леза. Після ручного миття ножі треба негайно ополоснути та висушити. Ножі Fiskars не замочуйте та не допускайте засихання на них залишків їжі, оскільки кислоти, що в цих залишках містяться, у разі тривалої дії можуть пошкодити ніж.   Щоб утримувати лезо в ідеальному стані, ножі треба періодично заточувати. Ніж довше залишається гострим, якщо нарізати ним продукти на відповідній поверхні, наприклад, на кухонній дошці з дерева чи пластику. У разі використання безпосередньо на твердій стільниці кухонного столу леза можуть затуплюватися чи пошкоджуватися.   Якщо ножі просто класти в шухляду, вони швидше затуплюються, а лезо пошкоджується внаслідок руху та контакту з іншими предметами. Щоб ножі Fiskars залишалися гострими, їх треба поміщати в дерев'яну підставку для ножів або на магнітну планку.
0,0 0
729

Fiskars 1016466 Ніж для чищення овочів Royal, 7 см

Fiskars 1016466 Ніж для чищення овочів Royal, 7 см

Наявність: Продано

Описання

Малий та вправний ніж для чищення овочів Royal має пряме лезо та гострий кінчик. Він підходить для чищення та різання фруктів та овочів.
 
Властивості:
  • елегантний дизайн поєднує в собі ергономічність, стильний зовнішній вигляд та ідеальне балансування
  • високоякісний клинок виготовлений з німецької сталі оптимальної твердості 55 HRC
  • надзвичайно стійкий до корозії
  • опукле шліфування зменшує тертя та забезпечує гостроту леза
  • лезо заточене на шліфувальному крузі, що гарантує першокласну ефективність
  • ергономічне руків’я із захистом пальців робить різання легким, зручним і безпечним
  • руків’я, відлите з нержавної сталі, з великим упором для пальців та штучною поверхнею в гарному матовому виконанні
 
Ножі Fiskars можна мити в посудомийній машині. Проте рекомендуємо ручне миття, щоб продовжити термін служби леза. Після ручного миття ножі треба негайно ополоснути та висушити. Ножі Fiskars не замочуйте та не допускайте засихання на них залишків їжі, оскільки кислоти, що в цих залишках містяться, у разі тривалої дії можуть пошкодити ніж.
 
Щоб утримувати лезо в ідеальному стані, ножі треба періодично заточувати. Ніж довше залишається гострим, якщо нарізати ним продукти на відповідній поверхні, наприклад, на кухонній дошці з дерева чи пластику. У разі використання безпосередньо на твердій стільниці кухонного столу леза можуть затуплюватися чи пошкоджуватися.
 
Якщо ножі просто класти в шухляду, вони швидше затуплюються, а лезо пошкоджується внаслідок руху та контакту з іншими предметами. Щоб ножі Fiskars залишалися гострими, їх треба поміщати в дерев'яну підставку для ножів або на магнітну планку.

Каталожний номер:

 121862
Поділитися
fiskars

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити