Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: п'ятниця 17. 04. 2026
Home Elements Порцелянова чашка з різдвяним дизайном Ліс 300 мл у подарунковій упаковці
Home Elements Порцелянова чашка з різдвяним дизайном Ліс 300 мл у подарунковій упаковці
Каталожний номер:
134177Описання
Красива порцелянова чашка для всіх, хто любить випити доброго чаю, кави або іншого смачного напою, виготовлена з якісної порцеляни. Горнятко прикрашене деревами, намальованими в грайливому веселому стилі. Ялинки нагадують про ліс, природу та зимову пору року. Найкращий декор для різдвяного сезону. Чудовий подарунок не тільки під ялинку.
Виготовлена з високоякісного кістяного фарфору NEW BONE CHINA, який характеризується елегантним і природним кремово-білим кольором з дрібним блиском і надзвичайною міцністю, залишаючись при цьому легким і делікатним.
Упакована в картонний пакет з петлею.
Колір білий, червоний, зелений.
Можна використовувати в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.
Параметри
| Висота: | 8,5 см |
| Діаметр: | 7,5 см |
| Кількість штук в наборі: | 1 шт. |
| Колір: | біла |
| Матеріал : | фарфор |
| Мікрохвильова піч: | так |
| Об'єм: | 300 мл |
| Посудомийна машина: | так |
| Ширина : | 11 см |