Karlsson 5620WD Дизайнерський настільний перекидний годинник Karlsson 5620WD Дизайнерський настільний  перекидний годинник
  Дизайнерський перекидний годинник Karlsson є поверненням до класики в сучасній інтерпретації. Безумовно, він стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру. Годинник виконаний у бамбуковому дизайні.   Голландський бренд Karlsson — провідний виробник інтер'єрних годинників. Це відомий і всесвітньо визнаний бренд, продукція якого продається в усьому світі. Він вирізняється не тільки своєю якістю, але й вражаючим інноваційним дизайном та естетичними формами.
4,5 4
3919

Karlsson 5620WD Дизайнерський настільний перекидний годинник

Karlsson 5620WD Дизайнерський настільний перекидний годинник

Наявність: неактивний товар

Описання

Дизайнерський перекидний годинник Karlsson є поверненням до класики в сучасній інтерпретації. Безумовно, він стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру. Годинник виконаний у бамбуковому дизайні.
 
Голландський бренд Karlsson — провідний виробник інтер'єрних годинників. Це відомий і всесвітньо визнаний бренд, продукція якого продається в усьому світі. Він вирізняється не тільки своєю якістю, але й вражаючим інноваційним дизайном та естетичними формами.

Каталожний номер:

 677478
Поділитися
karlsson

оцінок

4,5 (4 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити