Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: понеділок 13. 04. 2026
Простирадло Мікроплюш сірий, 90 x 200 см
Простирадло Мікроплюш сірий, 90 x 200 см
Каталожний номер:
239802Описання
Мікроплюшеве простирадло зручне, м'яке і приємне на дотик. Має терморегулюючі властивості.
Натяжне, оснащене гумкою. Підходить для матраців максимальною висотою до 30 см. Підходить для алергіків та астматиків.
Матеріал швидко сохне, не мнеться і не потребує прасування.
Для довготривалого збереження якості та м'якості простирадла рекомендуємо прати в пральних засобах для делікатного та кольорового білизни при максимальній температурі 30°C і сушити в підвішеному стані.
Перед першим використанням рекомендуємо випрати простирадло.
Параметри
| Вага: | 260 г/м² |
| Колір: | сіра |
| Матеріал : | 100% поліестер |
| Рекомендоване прання: | 30 °C |
| Розмір: | 90 x 200 см |
| Розміри: | 90 x 200 см |
| Сушарка: | ні |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |