Спортивний рюкзак для собак Kurgo G-TRAIN K9,чорний Спортивний рюкзак для собак Kurgo G-TRAIN K9,чорний
Рюкзак Kurgo G-Train K9 - це продуманий до дрібниць предмет багажу. Він слугує зручним рюкзаком для походів та повсякденного носіння і легко перетворюється на ручну поклажу. Окрім вашого маленького чотирилапого друга, який шукає пригод, у ньому знайдеться місце для всього необхідного. Вона обладнана окремим м'яким відділенням для ноутбука, двома підставками для пляшечок збоку та кишенями на блискавці. Собака може згорнутися калачиком всередині і відпочити, або ж висунути голову з отвору у верхній частині рюкзака і спостерігати за тим, що відбувається навколо. Потрібна ручна поклажа? Тоді просто сховайте лямки рюкзака, а ручка спереду перетворить рюкзак на ручну поклажу. Покриття водонепроникне, а дно рюкзака - водонепроникне. Рюкзак підходить для собак вагою до 11,5 кг. Він також має сітчасте вікно, що згортається, і оснащений поясним ременем, нагрудним ременем і вентильованою задньою панеллю.
5,0 1
6919

Спортивний рюкзак для собак Kurgo G-TRAIN K9,чорний

Безкоштовна доставка
Спортивний рюкзак для собак Kurgo G-TRAIN K9,чорний Спортивний рюкзак для собак Kurgo G-TRAIN K9,чорний Спортивний рюкзак для собак Kurgo G-TRAIN K9,чорний

Спортивний рюкзак для собак Kurgo G-TRAIN K9,чорний

Наявність: неактивний товар

ОписанняРюкзак Kurgo G-Train K9 - це продуманий до дрібниць предмет багажу. Він слугує зручним рюкзаком для походів та повсякденного носіння і легко перетворюється на ручну поклажу. Окрім вашого маленького чотирилапого друга, який шукає пригод, у ньому знайдеться місце для всього необхідного.
Вона обладнана окремим м'яким відділенням для ноутбука, двома підставками для пляшечок збоку та кишенями на блискавці. Собака може згорнутися калачиком всередині і відпочити, або ж висунути голову з отвору у верхній частині рюкзака і спостерігати за тим, що відбувається навколо.
Потрібна ручна поклажа? Тоді просто сховайте лямки рюкзака, а ручка спереду перетворить рюкзак на ручну поклажу. Покриття водонепроникне, а дно рюкзака - водонепроникне.
Рюкзак підходить для собак вагою до 11,5 кг. Він також має сітчасте вікно, що згортається, і оснащений поясним ременем, нагрудним ременем і вентильованою задньою панеллю.

Каталожний номер:

 803377
Поділитися

оцінок

5,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити