Tescoma Дозатор для чайних пакетиків ONLINE Tescoma Дозатор для чайних пакетиків ONLINE
 Приваблива серія кухонного приладдя з акцентованим використанням бамбукової деревини. Дозатор для чайних пакетиків ONLINE використовується для акуратного зберігання та подачі порційних чаїв. Дозатор має 6 відділень і може вмістити до 60 пакетиків чаю або різноманітні кондитерські вироби. Характерна морфологія цієї групи товарів ONLINE з акцентованим використанням натурального бамбукового дерева вносить привабливий об'єднуючий елемент в будь-який будинок. Матеріал: натуральне бамбукове дерево, міцний пластик. Пластиковий контейнер можна мити в посудомийній машині.
0,0 0
719

Tescoma Дозатор для чайних пакетиків ONLINE

Tescoma Дозатор для чайних пакетиків ONLINE

Наявність: неактивний товар

ОписанняПриваблива серія кухонного приладдя з акцентованим використанням бамбукової деревини. Дозатор для чайних пакетиків ONLINE використовується для акуратного зберігання та подачі порційних чаїв. Дозатор має 6 відділень і може вмістити до 60 пакетиків чаю або різноманітні кондитерські вироби.

Характерна морфологія цієї групи товарів ONLINE з акцентованим використанням натурального бамбукового дерева вносить привабливий об'єднуючий елемент в будь-який будинок.

Матеріал: натуральне бамбукове дерево, міцний пластик. Пластиковий контейнер можна мити в посудомийній машині.

Каталожний номер:

 131095
Поділитися
tescoma

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити