4Home Bamboo Premium рушник для рук оранжевий, 50 x 100 см, комплект 2 шт. 4Home Bamboo Premium рушник для рук оранжевий, 50 x 100 см, комплект 2 шт.
  Подаруйте собі ексклюзивний комфорт і попрощайтеся з бактеріями за допомогою надзвичайно м’яких рушників для рук зі серії Bamboo Premium. Завдяки високому вмісту бамбукових волокон (70 %) матеріал не лише дуже приємний для шкіри, але й має природні антибактеріальні властивості, що запобігають появі цвілі та розмноженню бактерій. Поєднання бамбукових волокон і м’якої бавовни забезпечує високу поглинальну здатність та ідеальну делікатність рушника для рук, яка буде пестити вас щодня.   З високоякісним рушником для рук Bamboo Premium ви подаруєте своїй шкірі найкращий догляд після ванни. Крім того, яскраво-помаранчевий колір та стильна облямівка чудово доповнять і оживлять інтер’єр вашої ванної кімнати. Завдяки своїм унікальним властивостям рушник для рук підходить і для ніжної дитячої шкіри та для алергіків.
4,5 133
359

4Home Bamboo Premium рушник для рук оранжевий, 50 x 100 см, комплект 2 шт.

4Home Bamboo Premium рушник для рук оранжевий, 50 x 100 см, комплект 2 шт.

Наявність: Продано

Описання

Подаруйте собі ексклюзивний комфорт і попрощайтеся з бактеріями за допомогою надзвичайно м’яких рушників для рук зі серії Bamboo Premium. Завдяки високому вмісту бамбукових волокон (70 %) матеріал не лише дуже приємний для шкіри, але й має природні антибактеріальні властивості, що запобігають появі цвілі та розмноженню бактерій. Поєднання бамбукових волокон і м’якої бавовни забезпечує високу поглинальну здатність та ідеальну делікатність рушника для рук, яка буде пестити вас щодня.
 
З високоякісним рушником для рук Bamboo Premium ви подаруєте своїй шкірі найкращий догляд після ванни. Крім того, яскраво-помаранчевий колір та стильна облямівка чудово доповнять і оживлять інтер’єр вашої ванної кімнати. Завдяки своїм унікальним властивостям рушник для рук підходить і для ніжної дитячої шкіри та для алергіків.

Параметри та специфікація

Вага: 450 г/м²
Кількість штук в наборі: 2 шт.
Колір: помаранчева
Матеріал : 70% бамбукова віскоза, 30% бавовна
Рекомендоване прання: 60 °C
Розмір: 50 x 100 см

Каталожний номер:

 222052
Поділитися
a4home

оцінок

4,5 (133 оцінка)
99 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити