Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 11. 06. 2026
4Home Бавовняна білизна ренфорс Monochrome Bloom, 140 x 200 см, 70 x 90 см
4Home Бавовняна білизна ренфорс Monochrome Bloom, 140 x 200 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
242289Описання
Перетворіть свою спальню на шикарне місце для відпочинку за допомогою цього стильного простирадла з сучасним дизайном у чорно-білих відтінках. Ця чорно-біла постільна білизна створює розкішний і вишуканий вигляд, який ідеально вписується в сучасні інтер'єри.
Постільна білизна виготовлена з бавовняного матеріалу преміум-класу, який приємний на дотик і забезпечує відмінну повітропроникність. Розроблена з думкою про зручність використання, вона має зручну застібку-блискавку. Такий дизайн додасть вашій спальні не лише стилю, але й відчуття спокою та комфорту.
Завдяки високій якості виготовлення та використанню міцних матеріалів, постільна білизна підходить для щоденного використання і надовго збереже свою красу. Ідеальний вибір для тих, хто шукає поєднання функціональності та дизайну.
Основні переваги виробу:
розкішний вигляд з виразним візерунком
м'який та дихаючий бавовняний матеріал
практична застібка-блискавка
легкий догляд та зносостійкість
підходить для сучасних інтер'єрів
Склад комплекту:
1x підковдра 140 х 200 см
1x наволочка 70 х 90 см
Параметри та технічні характеристики:
матеріал: 100% бавовна
розміри: 140 х 200 см (підковдра), 70 х 90 см (подушка)
застібка: блискавка
догляд: прання при 40 °C
Параметри
| Бренд: |
4Home
|
| Вага: | 117 г/м² |
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | біла + чорна |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 140 x 200 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |