Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: п'ятниця 05. 06. 2026
4Home Бавовняна постільна білизна Eden, 140 x 200 см, 70 x 90 см
4Home Бавовняна постільна білизна Eden, 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 220 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
240776Описання
Подаруйте собі максимально комфортний сон з бавовняною постільною білизною renforcé. Романтичний мотив гілочок у поєднанні з м'якими відтінками блакитного та білого принесуть відчуття гармонії та спокою у вашу спальню. Елегантний та стриманий вигляд робить її чудовою парою до різноманітних декоративних стилів.
Білизна з приємного матеріалу зберігає всі популярні властивості бавовни та набуває більшої легкості завдяки обробці ренфорс. Крім того, ви можете насолоджуватися легшим доглядом, адже на відміну від класичної бавовни, білизна менше мнеться і краще сохне. Білизна однакова з обох боків і застібається на блискавку.
У комплект входить:
1x наволочка 70 х 90 см
1x підковдра 140 х 200 см
Параметри
| Бренд: |
4Home
|
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | синя |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 140 x 200 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |