Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
4Home Бавовняна постільна білизна Floret, 140 x 200 см, 70 x 90 см
4Home Бавовняна постільна білизна Floret, 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 220 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
238519Описання
Бавовняна постільна білизна Floret від бренду 4Home з ніжним візерунком принесе у вашу спальню спокій, свіжість і легкість перших літніх днів. Світло-червоні квіти та ніжні гілочки розкинулися на чисто білому тлі, створюючи гармонійне ціле, яке зробить затишним будь-який інтер'єр. Цей елегантний дизайн сподобається любителям природи, романтики та ніжного сільського стилю. Постільна білизна має однаковий візерунок з обох боків, що полегшує застеляння та поєднання з іншими аксесуарами.
Матеріал складається з 100% бавовни, яка приємна на дотик, дихає і не подразнює шкіру. Завдяки практичній застібці на блискавці заміна постільної білизни відбувається швидко і зручно, без зайвого переміщення наповнювача. Якість та безпеку для здоров'я підтверджує також сертифікат OEKO-TEX Standard 100, тому ви можете бути впевнені, що постільна білизна підходить навіть для людей з чутливою шкірою. Легкий догляд включає прання при 40 °C, можливість сушіння в сушарці та прасування при середній температурі.
Комплект призначений для стандартного односпального ліжка і включає підодіяльник розміром 140 x 200 см і наволочку 70 x 90 см. Завдяки універсальному поєднанню кольорів і природному мотиву ця постільна білизна стане чудовим подарунком і стильним доповненням для повсякденного використання. Подаруйте собі спокійний сон в оточенні квітів, які ніколи не в'януть.
Основні переваги продукту:
ніжний квітковий мотив з маками на білому тлі
100% бавовна для максимального комфорту та повітропроникності
практична застібка на блискавці для зручного використання
сертифікація OEKO-TEX Standard 100 гарантує безпеку для здоров'я
візерунок з обох боків для однорідного та чистого вигляду
К
омплектація:
1x підковдра 140 x 200 см
1x наволочка 70 x 90 см
Параметри
| Бренд: |
4Home
|
| Вага: | 115 г/м² |
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | біла |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 140 x 200 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |