Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 28. 05. 2026
4Home Дитяча подушка Baby, 40 × 60 см
4Home Дитяча подушка Baby, 40 × 60 см
Каталожний номер:
240366Описання
- м'яка та легка дитяча подушка для комфортного сну
- підходить для дитячого ліжечка та невеликих ліжок
- приємне наповнення з порожнистого волокна
- простий догляд та прання при 40 °C
- сертифікація OEKO-TEX Standard 100
- універсальне біле виконання
- 1× дитяча подушка Baby 40 × 60 см
Параметри
| Бренд: |
4Home
|
| Висота: | 40 см |
| Глибина: | 60 см |
| Колір: | біла |
| Матеріал поверхневої тканини: | 100% поліестер |
| Наповнювач: | 100% поліестер ( порожнисте волокно ) |
| Прасування: | не можна прасувати |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розміри подушки: | 40 x 60 см |
| Сушіння в сушарці: | не можна сушити в барабанній сушарці |