Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: понеділок 11. 05. 2026
4Home Водонепроникний наматрацник Harmony, 60 x 120 см
4Home Водонепроникний наматрацник Harmony, 60 x 120 см
Каталожний номер:
208587Описання
Попрощайтеся зі знищеними матрацами легко і швидко. Непромокальний наматрацник зі 100% махрової бавовни — це ідеальний помічник для кожної домівки. Він не пропускає рідини і водночас дуже проникний для повітря, завдяки чому гарантує максимальний комфорт під час спання без надмірного потіння. Вам вже не доведеться у разі найменшої негоди заміняти матрац або довго відчищати небажані плями вручну.
Параметри
| Бренд: |
4Home
|
| Колір: | біла |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Матеріал поверхневої тканини: | 100% бавовна |
| Прасування: | не можна прасувати |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 60 x 120 см |
| Розміри: | 60 x 120 см |
| Сушарка: | ні |
| Тип ліжка: | дитяче ліжечко |