Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: п'ятниця 10. 04. 2026
Apetit Сковорода з антипригарною поверхнею Patina, 20 см
Apetit Сковорода з антипригарною поверхнею Patina, 20 см
Каталожний номер:
107981Описання
- товщина дна: 2 мм
- товщина стінки: 2 мм
- колір мідний матовий, усередині чорний
Параметри
| Висота: | 3,8 см |
| Газ: | так |
| Діаметр: | 20 см |
| Електрика: | так |
| Індукція: | ні |
| Колір: | мідна |
| Матеріал : | алюміній |
| Посудомийна машина: | ні |
| Розмір: | pr. 20 см |
| Склокераміка: | так |