Будильник на радіокеруванні LAVVU Black Будильник на радіокеруванні LAVVU Black
Цей високоякісний будильник від LAVVU з подовженою гарантією точний до секунди завдяки автоматичному налаштуванню за допомогою радіосигналу з Німеччини. Він також має одну особливість - як тільки ви вмикаєте будильник, секундна стрілка досягає позиції 12 і зупиняється, щоб не дати вам заснути вночі! Завдяки поступово наростаючому звуковому сигналу ви можете бути впевнені, що він точно не дасть нікому заснути. А якщо ви все ж таки захочете поспати, просто натисніть на нього у верхньому правому куті, і він розбудить вас через 5 хвилин. Живлення: 1 батарейка типу АА (не входить до комплекту).
0,0 0
999

Будильник на радіокеруванні LAVVU Black

Будильник на радіокеруванні LAVVU Black

999 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 999 ₴
Наявність: На складі 1 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 49 Вдячиків

ОписанняЦей високоякісний будильник від LAVVU з подовженою гарантією точний до секунди завдяки автоматичному налаштуванню за допомогою радіосигналу з Німеччини. Він також має одну особливість - як тільки ви вмикаєте будильник, секундна стрілка досягає позиції 12 і зупиняється, щоб не дати вам заснути вночі! Завдяки поступово наростаючому звуковому сигналу ви можете бути впевнені, що він точно не дасть нікому заснути. А якщо ви все ж таки захочете поспати, просто натисніть на нього у верхньому правому куті, і він розбудить вас через 5 хвилин. Живлення: 1 батарейка типу АА (не входить до комплекту).

Параметри та специфікація

Висота: 7,5 см
Глибина: 3,9 см
Колір: чорна
Матеріал : пластик
Ширина : 7,3 см

Каталожний номер:

 704075
Поділитися
lavvu

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.