Cattara 13105 Набір приладдя для гриля, 11 шт. Cattara 13105 Набір приладдя для гриля, 11 шт.
  Придбайте цей професійний набір з усім потрібним для гриля. Набір містить лопатку з точно заточеним краєм, яка має зубчате лезо, відкривачку для пляшок та отвори, що забезпечують стікання рідини. Крім того, набір містить клещі, спеціально сформовані для надійного захоплення найрізноманітніших страв, щітку з латунною щетиною для догляду за грилем. Незамінною частиною приладдя для гриля є також двозуба виделка, щіточка з нейлоновою щетиною для змащування продуктів, обробний ніж та 4 рожна з заточеними кінцями.   Всі інструменти виготовлені з високоякісної нержавної сталі і позбавлені зайвих елементів, що полегшує очищення. Ручки окремих інструментів мають круглий перетин і чудово лягають в руку. Інструменти можна повісити на гачок. Набір акуратно покладений в транспортний кейс.   Вміст набору:   металева лопатка щипці двозуба виделка щіточка для змащування обробний ніж дротяна щітка 4х рожна для гриля
4,5 54
1559

Cattara 13105 Набір приладдя для гриля, 11 шт.

Cattara 13105 Набір приладдя для гриля, 11 шт.

54 оцінка
1 559 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 1 559 ₴
Наявність: На складі 1 шт
У вас: середа 03. 07. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 63 Вдячиків

Описання

Придбайте цей професійний набір з усім потрібним для гриля. Набір містить лопатку з точно заточеним краєм, яка має зубчате лезо, відкривачку для пляшок та отвори, що забезпечують стікання рідини. Крім того, набір містить клещі, спеціально сформовані для надійного захоплення найрізноманітніших страв, щітку з латунною щетиною для догляду за грилем. Незамінною частиною приладдя для гриля є також двозуба виделка, щіточка з нейлоновою щетиною для змащування продуктів, обробний ніж та 4 рожна з заточеними кінцями.
 
Всі інструменти виготовлені з високоякісної нержавної сталі і позбавлені зайвих елементів, що полегшує очищення. Ручки окремих інструментів мають круглий перетин і чудово лягають в руку. Інструменти можна повісити на гачок. Набір акуратно покладений в транспортний кейс.
 
Вміст набору:
 
  • металева лопатка
  • щипці
  • двозуба виделка
  • щіточка для змащування
  • обробний ніж
  • дротяна щітка
  • 4х рожна для гриля

Параметри та специфікація

Вага : 2,7 кг
Висота: 8,5 см
Глибина: 23 см
Кількість штук в наборі: 11 шт.
Колір: срібна
Матеріал : нержавіюча сталь
Ширина : 46 см

Каталожний номер:

 684554
Поділитися
cattara

оцінок

4,5 (54 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.