Future Time FT1010WH Square white Дизайнерськийнастінний годинник, 40 см Future Time FT1010WH Square white Дизайнерськийнастінний годинник, 40 см
  Елегантний, чистий дизайн годинника, який вас зачарує. Годинник має секундну стрілку з плавним безшумним ходом, тому ви можете не турбуватися, що вони заважатимуть. Годинник приводить у дію кварцовий годинниковий механізм з живленням від батарейки AA 1,5 В, яка не входить у комплект паковання.   Future Time є молодим амбітним чеським годинниковим брендом, який приносить на ринок годинників свіжі та чисті віяння в дизайні. Годинники цього бренду вирізняються високою якістю матеріалів і виконання та кварцовим механізмом на батарейкахз плавним безшумним ходом. Завдяки універсальному позачасовому дизайну та якісному лаковому покриттю годинники Future Time дуже популярні як довговічні функціональні подарунки з нагоди найрізноманітніших подій.   Інші параметри: товщина циферблата: 0,5 см висота позначок на циферблаті: 1,5 см довжина позначок: 6,5 см матеріал стрілок і секундної стрілки: хромований метал матеріал годинників: лакована MDF матеріал позначок (циферблатів): матовий метал
3,0 6
3959

Future Time FT1010WH Square white Дизайнерськийнастінний годинник, 40 см

Future Time FT1010WH Square white Дизайнерськийнастінний годинник, 40 см

Наявність: Продано

Описання

Елегантний, чистий дизайн годинника, який вас зачарує. Годинник має секундну стрілку з плавним безшумним ходом, тому ви можете не турбуватися, що вони заважатимуть. Годинник приводить у дію кварцовий годинниковий механізм з живленням від батарейки AA 1,5 В, яка не входить у комплект паковання.
 
Future Time є молодим амбітним чеським годинниковим брендом, який приносить на ринок годинників свіжі та чисті віяння в дизайні. Годинники цього бренду вирізняються високою якістю матеріалів і виконання та кварцовим механізмом на батарейкахз плавним безшумним ходом. Завдяки універсальному позачасовому дизайну та якісному лаковому покриттю годинники Future Time дуже популярні як довговічні функціональні подарунки з нагоди найрізноманітніших подій.
 
Інші параметри:
  • товщина циферблата: 0,5 см
  • висота позначок на циферблаті: 1,5 см
  • довжина позначок: 6,5 см
  • матеріал стрілок і секундної стрілки: хромований метал
  • матеріал годинників: лакована MDF
  • матеріал позначок (циферблатів): матовий метал

Параметри та специфікація

Висота: 40 см
Глибина: 4 см
Колір: біла
Ширина : 40 см

Каталожний номер:

 679836
Поділитися
futuretime

оцінок

3,0 (6 оцінка)
66 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити