Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
Керамічна чашка Dots 230 мл, червоний
Каталожний номер:
108680Описання
Керамічна чашка з дрібними білими крапками на глянцевій кольоровій основі має приємну округлу форму, завдяки якій воно ідеально лежить у руці. Підходить для гарячих і холодних напоїв. Гарна чашка не лише для любителів ретро-стилю.
Параметри
| Висота: | 7,5 см |
| Діаметр: | 8,5 см |
| Колір: | червона |
| Матеріал : | кераміка |
| Мікрохвильова піч: | так |
| Об'єм: | 230 мл |
| Посудомийна машина: | так |
| Розмір: | 230 мл |
| Ширина : | 12 см |