Надувний човен Bestway Міккі Маус і Мінні, 102 х69 см Надувний човен Bestway Міккі Маус і Мінні, 102 х69 см
Надувний човен з оригінальним принтом популярного персонажа Міккі забезпечить веселі розваги для ваших дітей біля басейну, ставка та моря. Прозоре вікно на рівні голови призначене для того, щоб діти могли спостерігати за всім, що відбувається під водою. Дно човна також надувне для зручного сидіння. Для буксирування в комплекті є мотузка/трос, який надійно кріпиться в пластиковому вушку. Подаруйте своїм дітям казкове ліниве проведення часу на воді. Човен має запобіжні клапани. Виготовлений з якісного та міцного вінілу. Використовувати тільки під наглядом дорослих. Рекомендовано для дітей віком 3-6 років..
5,0 5
359

Надувний човен Bestway Міккі Маус і Мінні, 102 х69 см

Надувний човен Bestway Міккі Маус і Мінні, 102 х69 см

5 оцінка
359 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 359 ₴
Наявність: На складі 1 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 13 Вдячиків

ОписанняНадувний човен з оригінальним принтом популярного персонажа Міккі забезпечить веселі розваги для ваших дітей біля басейну, ставка та моря. Прозоре вікно на рівні голови призначене для того, щоб діти могли спостерігати за всім, що відбувається під водою. Дно човна також надувне для зручного сидіння. Для буксирування в комплекті є мотузка/трос, який надійно кріпиться в пластиковому вушку.
Подаруйте своїм дітям казкове ліниве проведення часу на воді. Човен має запобіжні клапани. Виготовлений з якісного та міцного вінілу. Використовувати тільки під наглядом дорослих. Рекомендовано для дітей віком 3-6 років.
.

Параметри та специфікація

Довжина: 102 см
Колір: поєднання кольорів
Матеріал : вініл
Рекомендований вік від: 3 роки
Ширина : 69 см

Каталожний номер:

 691707
Поділитися
bestway

оцінок

5,0 (5 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.