Orion Кавовий млинок з нержавної сталі, 16,5 см Orion Кавовий млинок з нержавної сталі, 16,5 см
  Ручний кавовий млинок з нержавної сталі сучасної форми приготує свіжомелену каву. Враження надзвичайно приємне у порівнянні з фасованою меленою кавою. Млинок гарантує легкий і бездоганний помел кави, ароматом і смаком якої ви можете насолодитися вдома, а також у відпустці чи на роботі. Наповнення у верхній частині під ручкою, яку легко встановлювати та знімати. Тонкість помелу можна легко регулювати за допомогою затягування гайки в нижній частині керамічного розмелювального механізму.В разі потреби млинок можна помити в теплій воді з мийним засобом, прополоскати і дати належно висохнути. 
4,5 1
779

Orion Кавовий млинок з нержавної сталі, 16,5 см

Orion Кавовий млинок з нержавної сталі, 16,5 см

1 оцінки
779 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 779 ₴
Наявність: На замовлення
Зробивши покупку ви отримаєте 37 Вдячиків

Описання

Ручний кавовий млинок з нержавної сталі сучасної форми приготує свіжомелену каву. Враження надзвичайно приємне у порівнянні з фасованою меленою кавою. Млинок гарантує легкий і бездоганний помел кави, ароматом і смаком якої ви можете насолодитися вдома, а також у відпустці чи на роботі.
Наповнення у верхній частині під ручкою, яку легко встановлювати та знімати. Тонкість помелу можна легко регулювати за допомогою затягування гайки в нижній частині керамічного розмелювального механізму.В разі потреби млинок можна помити в теплій воді з мийним засобом, прополоскати і дати належно висохнути. 

Параметри та специфікація

Вага : 0,36 кг
Висота: 16,5 см
Діаметр: 6 см
Матеріал : нержавіюча сталь + пластик
Посудомийна машина: ні

Каталожний номер:

 125609
Поділитися
orion

оцінок

4,5 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити