POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова
6-літровий Polarbox - це більше, ніж просто ізольований холодильник. Це ідеальний помічник для зберігання їжі та напоїв при ідеальній температурі, який додасть стилю вашому повсякденному життю. Покриття Airpop забезпечує чудову термоізоляцію. У комплекті 2 ящики для зберігання продуктів. Холодильник має вбудовану ручку та плечовий ремінь, щоб ви могли носити його в руці або через плече.Цей кулер ідеально підходить для людей, які беруть обід на роботу. Він збереже вашу їжу свіжою та смачною до часу перекусу або обідньої перерви...Внутрішні розміри Polarbox: 12,4 x 24 x 24 смРозміри контейнерів: 19,7 x 12 x 6 см (Д x Ш x В)
0,0 0
1559

POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова

Знижка -8%
POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова

POLARBOX Сумка-холодильник Gold Label 6 л,оливкова

Раніше: 1 689 ₴ | Знижка: 130 ₴ 1 559 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 1 559 ₴
Наявність: На складі більше 15 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 68 Вдячиків

Описання6-літровий Polarbox - це більше, ніж просто ізольований холодильник. Це ідеальний помічник для зберігання їжі та напоїв при ідеальній температурі, який додасть стилю вашому повсякденному життю. Покриття Airpop забезпечує чудову термоізоляцію. У комплекті 2 ящики для зберігання продуктів. Холодильник має вбудовану ручку та плечовий ремінь, щоб ви могли носити його в руці або через плече.
Цей кулер ідеально підходить для людей, які беруть обід на роботу. Він збереже вашу їжу свіжою та смачною до часу перекусу або обідньої перерви...
Внутрішні розміри Polarbox: 12,4 x 24 x 24 см
Розміри контейнерів: 19,7 x 12 x 6 см (Д x Ш x В)

Параметри та специфікація

Вага : 1,18 кг
Висота: 24,2 см
Глибина: 18 см
Колір: зелена
Матеріал : пластик
Об'єм: 6 л
Ширина : 30,3 см

Каталожний номер:

 132792
Поділитися
polarbox

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.