Rappa Плюшевий лебідь, що сидить, 23 см Rappa Плюшевий лебідь, що сидить, 23 см
 Симпатичний плюшевий лебідь чудово підійде як іграшка для ліжечка або просто як прикраса дитячої кімнати. Іграшка виготовлена з високоякісного плюшу та має набивку Eco-Friendly з перероблених ПЕТ-пляшок. Цей матеріал є абсолютно безпечним, не відрізняється на дотик від стандартної набивки і повністю сертифікований, завдяки чому гарантує безпеку навіть найменших користувачів. Водночас він набагато менше забруднює навколишнє середовище.
0,0 0
159

Rappa Плюшевий лебідь, що сидить, 23 см

Rappa Плюшевий лебідь, що сидить, 23 см

Наявність: Продано

ОписанняСимпатичний плюшевий лебідь чудово підійде як іграшка для ліжечка або просто як прикраса дитячої кімнати. Іграшка виготовлена з високоякісного плюшу та має набивку Eco-Friendly з перероблених ПЕТ-пляшок. Цей матеріал є абсолютно безпечним, не відрізняється на дотик від стандартної набивки і повністю сертифікований, завдяки чому гарантує безпеку навіть найменших користувачів. Водночас він набагато менше забруднює навколишнє середовище.

Параметри та специфікація

Висота: 23 см
Колір: біла
Рекомендований вік від: 0 місяців

Каталожний номер:

 690851
Поділитися
rappa

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити