Штучна різдвяна троянда Пуансеттія, білабіла, Штучна різдвяна троянда Пуансеттія, білабіла,
Хочете освіжити різдвяне оздоблення новою квітковою прикрасою, яка виглядає ефектно, довго слугує і до того ж відповідає сезону? Елегантне рішення - білосніжна різдвяна троянда в білому кольорі, яка збагатить ваш святковий інтер'єр своїм оригінальним дизайном і декором.Чудово, що ця чудова штучна рослина ніколи не в'яне і може радувати своїм шармом з однаковою інтенсивністю щороку. Нехай вона стоїть в красивій вазі на святковому столі або іншому видному місці, де буде виділятися і радувати вас і ваших гостей. .
3,0 7
159

Штучна різдвяна троянда Пуансеттія, білабіла,

Штучна різдвяна троянда Пуансеттія, білабіла,

Наявність: Продано

ОписанняХочете освіжити різдвяне оздоблення новою квітковою прикрасою, яка виглядає ефектно, довго слугує і до того ж відповідає сезону? Елегантне рішення - білосніжна різдвяна троянда в білому кольорі, яка збагатить ваш святковий інтер'єр своїм оригінальним дизайном і декором.
 
Чудово, що ця чудова штучна рослина ніколи не в'яне і може радувати своїм шармом з однаковою інтенсивністю щороку. Нехай вона стоїть в красивій вазі на святковому столі або іншому видному місці, де буде виділятися і радувати вас і ваших гостей.

.

Параметри та специфікація

Висота: 58 см
Глибина: 15 см
Колір: біла
Матеріал : текстиль, пластик, метал
Ширина : 29 см

Каталожний номер:

 702521
Поділитися

оцінок

3,0 (7 оцінка)
85 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.