Торф'яна зігріваюча накладка для догляду за зоною шиї та плечей Торф'яна зігріваюча накладка для догляду за зоною  шиї та плечей
 Форма цієї накладки адаптована особливо для догляду за зоною шиї та плечей. Звичайно, її можна використовувати і на інших ділянках тіла. Функції нагрівання або охолодження сприятливо впливають на профілактику різних недуг. Теплові компреси на ділянку змусять кровоносні судини звужуватися або розширюватися, тим самим обмежуючи або збільшуючи кровопостачання уражених ділянок. Вона дуже ефективна для зігрівання, зняття болю, запалення і набряку, розслаблення скутих м'язів і суглобів. Використовується після операцій, травм, артритів, розтягнень і блокад хребта. Цінується в домашніх умовах для відновлення та релаксації. Перевагою є швидке і зручне нагрівання в мікрохвильовій печі. Також можна використовувати в "холодному режимі" для охолоджуючих компресів. Можна охолоджувати в холодильнику або протягом декількох хвилин в морозильній камері. Одна сторона накладки покрита м'якою замшею, що робить контакт з тілом комфортним. Торф'яна накладка наповнена чистою торф'яною сумішшю в поєднанні з теплозберігаючим гелем, який має значно вищу теплозберігаючу здатність. Торф'яний гель також запобігає затвердінню торфу і продовжує термін служби виробу. Термопакет м'який і податливий, ідеально адаптується до різних частин тіла.
4,5 32
579

Торф'яна зігріваюча накладка для догляду за зоною шиї та плечей

Новинка
Торф'яна зігріваюча накладка для догляду за зоною  шиї та плечей Торф'яна зігріваюча накладка для догляду за зоною  шиї та плечей
Цей тиждень купило 5 замовників

Торф'яна зігріваюча накладка для догляду за зоною шиї та плечей

32 оцінка
579 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 489 ₴
Наявність: На складі 3 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 18 Вдячиків

ОписанняФорма цієї накладки адаптована особливо для догляду за зоною шиї та плечей. Звичайно, її можна використовувати і на інших ділянках тіла. Функції нагрівання або охолодження сприятливо впливають на профілактику різних недуг. Теплові компреси на ділянку змусять кровоносні судини звужуватися або розширюватися, тим самим обмежуючи або збільшуючи кровопостачання уражених ділянок.

Вона дуже ефективна для зігрівання, зняття болю, запалення і набряку, розслаблення скутих м'язів і суглобів. Використовується після операцій, травм, артритів, розтягнень і блокад хребта. Цінується в домашніх умовах для відновлення та релаксації. Перевагою є швидке і зручне нагрівання в мікрохвильовій печі. Також можна використовувати в "холодному режимі" для охолоджуючих компресів. Можна охолоджувати в холодильнику або протягом декількох хвилин в морозильній камері. Одна сторона накладки покрита м'якою замшею, що робить контакт з тілом комфортним.

Торф'яна накладка наповнена чистою торф'яною сумішшю в поєднанні з теплозберігаючим гелем, який має значно вищу теплозберігаючу здатність. Торф'яний гель також запобігає затвердінню торфу і продовжує термін служби виробу. Термопакет м'який і податливий, ідеально адаптується до різних частин тіла.

Параметри та специфікація

Глибина: 29 см
Ширина : 30,5 см

Каталожний номер:

 358065
Поділитися

оцінок

4,5 (32 оцінка)
96 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.