Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Banquet Скляна форма для випікання з кришкою, CASEO 5,7 л, квадратна
Banquet Скляна форма для випікання з кришкою, CASEO 5,7 л, квадратна
Каталожний номер:
132169Описання
Скляна форма з кришкою CASEO ідеально підходить для запікання м'яса, макаронних виробів, картоплі або овочів, а також для випікання солодких страв. Вона виготовлена з твердого боросилікатного скла, стійкого до механічних пошкоджень і температур (від -25 °C до +220 °C). Перевагою є тривалий термін служби, гігієнічна безпека - воно гладке і непористе, просте в догляді - його можна мити в посудомийній машині.
Параметри
| Бренд: |
Banquet
|
| Вага : | 2,43 кг |
| Висота: | 14,5 см |
| Глибина: | 22,5 см |
| Колір: | прозора |
| Матеріал : | скло |
| Мікрохвильова піч: | так |
| Об'єм: | 5,7 л |
| Посудомийна машина: | так |
| Ширина : | 34,5 см |