Banquet Чавунна форма для випікання EXCELLENT, 39 x 26 x 14 см Banquet Чавунна форма для випікання EXCELLENT, 39 x 26 x 14 см
 Чавунна форма для випікання ідеально підходить для запікання та смаження в духовці, а також для варіння, коптіння або смаження на плиті. Чавун абсолютно ідеальний для приготування їжі та випічки. Твердий матеріал, який після нагрівання довго зберігає тепло та рівномірно розподіляє його, дозволяючи їжі готуватися в чавунному посуді для випічки рівномірно, за менший час та економічніше. Перед першим використанням змастіть поверхню форми для випікання олією і поступово починайте нагрівати її в духовці (починайте на слабкому вогні та поступово збільшуйте температуру). Під час підсмаження на олії продукт набуває антипригарних властивостей. Чавунна форма для випікання EXCELLENT овальна з кришкою, об'єм 3 + 4 л.
4,5 22
2519

Banquet Чавунна форма для випікання EXCELLENT, 39 x 26 x 14 см

Banquet Чавунна форма для випікання EXCELLENT, 39 x 26 x 14 см

Наявність: Продано

ОписанняЧавунна форма для випікання ідеально підходить для запікання та смаження в духовці, а також для варіння, коптіння або смаження на плиті. Чавун абсолютно ідеальний для приготування їжі та випічки. Твердий матеріал, який після нагрівання довго зберігає тепло та рівномірно розподіляє його, дозволяючи їжі готуватися в чавунному посуді для випічки рівномірно, за менший час та економічніше. Перед першим використанням змастіть поверхню форми для випікання олією і поступово починайте нагрівати її в духовці (починайте на слабкому вогні та поступово збільшуйте температуру). Під час підсмаження на олії продукт набуває антипригарних властивостей. Чавунна форма для випікання EXCELLENT овальна з кришкою, об'єм 3 + 4 л.

Параметри та специфікація

Вага : 7,25 кг
Висота: 14 см
Газ: так
Глибина: 26 см
Електрика: так
Індукція: так
Колір: чорна
Матеріал : чавун
Об'єм: 7 л
Підігрів в духовці: так
Посудомийна машина: ні
Склокераміка: так
Ширина : 39 см

Каталожний номер:

 124567
Поділитися
banquet

оцінок

4,5 (22 оцінка)
95 % клієнтів рекомендують
3 відгук

Питання

Цей товар має 8 запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити