Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Чавунна сковорода WOK Culinaria
Чавунна сковорода WOK Culinaria
Каталожний номер:
713935Описання
- масивна чавунна конструкція з тривалим терміном експлуатації
- відмінне накопичення та рівномірний розподіл тепла
- підходить для грилів та всіх звичайних типів плит
- плоске дно для стабільної експлуатації
- природно антипригарна поверхня при правильному догляді
- багатофункціональне використання для широкого спектру страв
- міцні ручки для безпечного використання
- 1× чавунний вок Culinaria
Параметри
| Бренд: |
Avenberg
|
| Вага : | 5 кг |
| Висота: | 10 см |
| Газ: | так |
| Діаметр: | 36 см |
| Електрика: | так |
| Індукція: | так |
| Колір: | чорна |
| Матеріал : | чавун |
| Склокераміка: | так |