Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 09. 04. 2026
Jerry Fabrics Подушка Lilo and Stitch Pink, 35 x 35 см
Jerry Fabrics Подушка Lilo and Stitch Pink, 35 x 35 см
Каталожний номер:
241937Описання
Ця декоративна подушка порадує всіх любителів Lilo and Stitch. Матеріал дуже приємний на дотик. Високоякісний двосторонній друк. Подушка виготовлена з приємного матеріалу та містить наповнювач зі 100% поліестеру, який щільно зашитий всередині.
Параметри
| Бренд: |
Jerry Fabrics
|
| Казковий мотив: | Lilo and Stitch |
| Колір: | рожева |
| Матеріал : | 100% поліестер |
| Матеріал поверхневої тканини: | 100% поліестер |
| Наповнювач: | 100% поліестер ( порожнисте волокно ) |
| Рекомендоване прання: | 30 °C |
| Розмір: | 35 x 35 см |
| Розміри подушки: | 35 x 35 см |