Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: середа 03. 06. 2026
Kvalitex Бавовняна постільна білизна червона, 240 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см
Kvalitex Бавовняна постільна білизна червона, 240 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см
Каталожний номер:
227390Описання
Класична бавовняна постільна білизна червоного кольору прикрасить ваше ліжко і загальний вигляд вашої спальні. Виготовлена з дуже тонкої тканини з високою щільністю тонких ниток, білизна має високу стійкість кольору та приємна на дотик. Гарантія максимального комфорту під час відпочинку!
Застібка на постільній білизні не на всю ширину постільної білизни, а пришита в 10 см від краю, щоб запобігти випаданню кутів ковдри або подушки. Білизна виготовляється з запасом на розмір 5 - 7 см. Після прання матеріал дасть усадку до розмірів, вказаних на упаковці.
Постільна білизна виготовлена в Чехії .
У комплект входить:
2х наволочка 70 х 90 см
1х підодіяльник 240 х 200 см
Параметри
| Бренд: |
Kvalitex
|
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | червона |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 60 °C |
| Розмір: | 240 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 240 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | стандартне двоспальне ліжко |