Lamart LT4057 Спортивна пляшка Froze 0,7 л, помаранчева Lamart LT4057 Спортивна пляшка Froze 0,7 л, помаранчева
Універсальна спортивна пляшка, виготовлена з тритану, вирішує постійну дилему, як пити протягом дня, не турбуючись про одноразові пляшки. З новою багаторазовою пляшкою ви завжди матимете під рукою свіжу воду протягом дня. Пляшка має потрібний розмір, щоб поміститися у вашій сумці або рюкзаку. Також можна мити в посудомийній машині (макс. 70°C). Що таке тритан? Це унікальний пластиковий матеріал, який за своїми властивостями нагадує скло, але при цьому зберігає притаманні пластику переваги. Матеріал не вбирає запахи, не змінює колір (жовтий), дуже гнучкий - міцний, стійкий до ультрафіолету - забезпечує довший термін зберігання ваших напоїв і не містить BPA або інших шкідливих речовин. Механізм закривання поїльника з силіконовим ущільнювачем запобігає відкриттю пляшки.
5,0 1
479

Lamart LT4057 Спортивна пляшка Froze 0,7 л, помаранчева

Знижка -34%
Lamart LT4057 Спортивна пляшка Froze 0,7 л, помаранчева Lamart LT4057 Спортивна пляшка Froze 0,7 л, помаранчева Lamart LT4057 Спортивна пляшка Froze 0,7 л, помаранчева Lamart LT4057 Спортивна пляшка Froze 0,7 л, помаранчева Lamart LT4057 Спортивна пляшка Froze 0,7 л, помаранчева

Lamart LT4057 Спортивна пляшка Froze 0,7 л, помаранчева

1 оцінки
Раніше: 729 ₴ | Знижка: 250 ₴ 479 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 479 ₴
Наявність: На складі
У вас: четвер 01. 08. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 22 Вдячиків

ОписанняУніверсальна спортивна пляшка, виготовлена з тритану, вирішує постійну дилему, як пити протягом дня, не турбуючись про одноразові пляшки. З новою багаторазовою пляшкою ви завжди матимете під рукою свіжу воду протягом дня. Пляшка має потрібний розмір, щоб поміститися у вашій сумці або рюкзаку. Також можна мити в посудомийній машині (макс. 70°C).
Що таке тритан? Це унікальний пластиковий матеріал, який за своїми властивостями нагадує скло, але при цьому зберігає притаманні пластику переваги. Матеріал не вбирає запахи, не змінює колір (жовтий), дуже гнучкий - міцний, стійкий до ультрафіолету - забезпечує довший термін зберігання ваших напоїв і не містить BPA або інших шкідливих речовин. Механізм закривання поїльника з силіконовим ущільнювачем запобігає відкриттю пляшки.

Параметри та специфікація

Висота: 25 см
Колір: помаранчева
Матеріал : пластик
Об'єм: 0,7 л
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 123760
Поділитися
lamart

оцінок

5,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.