Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY
 Оригінальний, але водночас практичний подарунок для бабусі. Вона полегшує роботу з гарячим посудом та захищає руки від опіків. Ми користуємося кухонною рукавицею майже щодня, тому ця рукавиця стане гарантією того, що "Найкраща бабуся під сонцем" буде постійно нагадувати про цей факт. Петелька дозволяє повісити рукавицю, але завдяки магніту її також можна прикріпити до холодильника. Рекомендуємо прати при температурі не вище 40 °C. Часте прання може призвести до надмірного зносу принта.
4,5 4
269

Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY

Знижка -23%
Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY

Оріон Кухонна прихватка з магнітом THE BEST BABY

4 оцінка
Раніше: 349 ₴ | Знижка: 80 ₴ 269 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 269 ₴
Наявність: На складі 3 шт
У вас: понеділок 05. 08. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 15 Вдячиків

ОписанняОригінальний, але водночас практичний подарунок для бабусі. Вона полегшує роботу з гарячим посудом та захищає руки від опіків. Ми користуємося кухонною рукавицею майже щодня, тому ця рукавиця стане гарантією того, що "Найкраща бабуся під сонцем" буде постійно нагадувати про цей факт.

Петелька дозволяє повісити рукавицю, але завдяки магніту її також можна прикріпити до холодильника. Рекомендуємо прати при температурі не вище 40 °C. Часте прання може призвести до надмірного зносу принта.

Параметри та специфікація

Колір: жовта
Матеріал : 100 % бавовна
Рекомендоване прання: 40 °C
Розміри: 31 x 18 см

Каталожний номер:

 131042
Поділитися
orion

оцінок

4,5 (4 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.