Позиційна подушка Moon гірчичний, 260 см Позиційна подушка Moon гірчичний, 260 см
  Позиційна подушка з бавовняної тканини (мусліну) для матері й дитини, ідеальна під час вагітності, годування та відпочинку. Подушка наповнена кульковим мікрогранулятом, що забезпечує правильне положення дитини.   Протягом останніх місяців вагітності животик постійно збільшується і лежати на ньому часто неможливо, а положення на спині може викликати ненормальний приплив крові до тіла вашої дитини. Велика подушка Moon надійно стабілізує бічне положення тіла. Вночі та під час відпочинку можна повернутися на передню та задню частину тіла. Завдяки опорі для ніг хребет збалансований, що дасть вам змогу надалі комфортно спати, а ззаду захистить від випадкового перекочування на спину.   Під час годування подушка Moon є ідеальним помічником. Вже в перші дні годування часто з'являються різні захворювання. Йдеться передусім про розтягнення м'язів спини та шиї, а також про рани на грудях, які виникають внаслідок неправильного розташування дитини. Крім того, ще довгий час після пологів вас може турбувати перенапруження спини. Подушка Moon дає матерям змогу вільно рухатися, незважаючи на високе навантаження в ділянці кистей, передпліч, шиї та спини. Наповнення кульками забезпечує стабільне і зручне положення матері та дитини під час годування, незалежно від того, сидить дитина або лежить. Подушку можна також використовувати як опору для спини, надавши їй форму підкови.   Подушка Moon — це полегшення для втомленої спини. Подушка підходить для комфортного відпочинку на спині з піднятими ногами або як опора для спини під час перегляду телевізора або читання. Подушку також можна використовувати як «гніздо» для дитини та допомогу під час перших спроб самостійно сидіти.   Гарантуємо для всіх матерів продукт преміум-класу з тривалим терміном служби, виготовлений за високими стандартами, що допоможе їм відчувати себе комфортно як під час годування дитини, так і протягом відпочинку. Чохол забезпечений застібкою-блискавкою.
5,0 2
1699

Позиційна подушка Moon гірчичний, 260 см

Знижка -17%
Позиційна подушка Moon гірчичний, 260 см Позиційна подушка Moon гірчичний, 260 см Позиційна подушка Moon гірчичний, 260 см

Позиційна подушка Moon гірчичний, 260 см

2 оцінка
Раніше: 2 039 ₴ | Знижка: 340 ₴ 1 699 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 1 699 ₴
Наявність: На складі 1 шт
У вас: середа 03. 07. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 65 Вдячиків

Описання

Позиційна подушка з бавовняної тканини (мусліну) для матері й дитини, ідеальна під час вагітності, годування та відпочинку. Подушка наповнена кульковим мікрогранулятом, що забезпечує правильне положення дитини.
 
Протягом останніх місяців вагітності животик постійно збільшується і лежати на ньому часто неможливо, а положення на спині може викликати ненормальний приплив крові до тіла вашої дитини. Велика подушка Moon надійно стабілізує бічне положення тіла. Вночі та під час відпочинку можна повернутися на передню та задню частину тіла. Завдяки опорі для ніг хребет збалансований, що дасть вам змогу надалі комфортно спати, а ззаду захистить від випадкового перекочування на спину.
 
Під час годування подушка Moon є ідеальним помічником. Вже в перші дні годування часто з'являються різні захворювання. Йдеться передусім про розтягнення м'язів спини та шиї, а також про рани на грудях, які виникають внаслідок неправильного розташування дитини. Крім того, ще довгий час після пологів вас може турбувати перенапруження спини. Подушка Moon дає матерям змогу вільно рухатися, незважаючи на високе навантаження в ділянці кистей, передпліч, шиї та спини. Наповнення кульками забезпечує стабільне і зручне положення матері та дитини під час годування, незалежно від того, сидить дитина або лежить. Подушку можна також використовувати як опору для спини, надавши їй форму підкови.
 
Подушка Moon — це полегшення для втомленої спини. Подушка підходить для комфортного відпочинку на спині з піднятими ногами або як опора для спини під час перегляду телевізора або читання. Подушку також можна використовувати як «гніздо» для дитини та допомогу під час перших спроб самостійно сидіти.
 
Гарантуємо для всіх матерів продукт преміум-класу з тривалим терміном служби, виготовлений за високими стандартами, що допоможе їм відчувати себе комфортно як під час годування дитини, так і протягом відпочинку. Чохол забезпечений застібкою-блискавкою.

Параметри та специфікація

Колір: жовта
Матеріал поверхневої тканини: 100% бавовна
Наповнювач: силіконове волокно
Рекомендоване прання: 30 °C
Розміри подушки: 260 см

Каталожний номер:

 234498
Поділитися
babymatex

оцінок

5,0 (2 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.