4Home Плед Soft Dreams Stars світний синій, 150 x 200 см 4Home Плед Soft Dreams Stars світний синій, 150 x 200 см
Ніжний плед з мікрофібри, завдяки якому ваш дім сяятиме навіть у сірі та сльотаві дні. Романтичну червону основу прикрашає безліч малих і великих зірочок, які справді світяться в темряві, надаючи неповторної чарівності вашим вечорам і ночам.Світний плед сподобається вам і вашим дітям, і не тільки через сяйні зірочки. Неперевершена м’якість та зігрівальні властивості пледа є ідеальними для того, щоб закутатися в нього перед телевізором або в ліжку, коли на вулиці сльота, а ви так потребуєте теплих обіймів. Він подарує вам досконалу теплу чарівність дому. Плед легкий для догляду, оскільки не залишає волокон, не утворює ковтунців і швидко сохне.Плед виготовлений особливим методом, при якому в малюнок додається флуоресцентне волокно, яке світиться в темряві. Плед має всі необхідні сертифікати і відповідає всім вимогам безпеки для здоров'я. Просто залиште його під прямими сонячними променями або під внутрішнім освітленням протягом дня. Плед природним чином сам «зарядиться», щоб увечері світити. Чим інтенсивніше світло, тим більше і довше виріб буде світитися в темряві. Радимо залишити на світлі якомога довше, але не менше 10 хвилин.
4,5 862
379

4Home Плед Soft Dreams Stars світний синій, 150 x 200 см

Знижка -59%
4Home Плед Soft Dreams Stars світний синій, 150 x 200 см 4Home Плед Soft Dreams Stars світний синій, 150 x 200 см 4Home Плед Soft Dreams Stars світний синій, 150 x 200 см 4Home Плед Soft Dreams Stars світний синій, 150 x 200 см
Цей товар зараз переглядає 7 замовників Цей тиждень купило 57 замовників

4Home Плед Soft Dreams Stars світний синій, 150 x 200 см

862 оцінка
Раніше: 929 ₴ | Знижка: 550 ₴ 379 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 379 ₴
Наявність: На складі більше 20 шт
У вас: понеділок 24. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 19 Вдячиків

ОписанняНіжний плед з мікрофібри, завдяки якому ваш дім сяятиме навіть у сірі та сльотаві дні. Романтичну червону основу прикрашає безліч малих і великих зірочок, які справді світяться в темряві, надаючи неповторної чарівності вашим вечорам і ночам.
 
Світний плед сподобається вам і вашим дітям, і не тільки через сяйні зірочки. Неперевершена м’якість та зігрівальні властивості пледа є ідеальними для того, щоб закутатися в нього перед телевізором або в ліжку, коли на вулиці сльота, а ви так потребуєте теплих обіймів. Він подарує вам досконалу теплу чарівність дому. Плед легкий для догляду, оскільки не залишає волокон, не утворює ковтунців і швидко сохне.
 
Плед виготовлений особливим методом, при якому в малюнок додається флуоресцентне волокно, яке світиться в темряві. Плед має всі необхідні сертифікати і відповідає всім вимогам безпеки для здоров'я. Просто залиште його під прямими сонячними променями або під внутрішнім освітленням протягом дня. Плед природним чином сам «зарядиться», щоб увечері світити.
 
Чим інтенсивніше світло, тим більше і довше виріб буде світитися в темряві. Радимо залишити на світлі якомога довше, але не менше 10 хвилин.
 

Параметри та специфікація

Вага: 240 г/м²
Колір: синя
Матеріал : 100% поліестер
Рекомендоване прання: 30 °C
Розміри: 150 x 200 см

Каталожний номер:

 231874
Поділитися
a4home

оцінок

4,5 (862 оцінка)
98 % клієнтів рекомендують

Питання

Цей товар має 1 запитання

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.