Rabalux 3500 Sherwood стельовий LED світильник Rabalux 3500 Sherwood стельовий LED світильник
  Лаконічний дизайн стельового світильника Sherwood у скандинавському стилі вирізняється низкою додаткових функцій. Він може бути чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні. Металевий світильник кольору букового дерева доповнений білим пластиковим плафоном із зірчастим ефектом.   Вбудоване LED джерело світла має потужність 50 Вт, світловий потік 4000 люмен і термін служби 25 000 годин. Колірну температуру можна регулювати в діапазоні від 3000 до 6000 К за допомогою вимикача або пульта дистанційного керування залежно від ваших потреб. Можна налаштувати тепле, природне або холодне біле світло. Яскравість світильника також можна регулювати за допомогою пульта дистанційного керування. До інших додаткових функцій належать таймер і функція нічного освітлення, яке можна теж налаштувати за допомогою пульта дистанційного керування.
0,0 0
4279

Rabalux 3500 Sherwood стельовий LED світильник

Знижка -17%
Rabalux 3500 Sherwood стельовий LED світильник Rabalux 3500 Sherwood стельовий LED світильник Rabalux 3500 Sherwood стельовий LED світильник Rabalux 3500 Sherwood стельовий LED світильник Rabalux 3500 Sherwood стельовий LED світильник

Rabalux 3500 Sherwood стельовий LED світильник

Раніше: 5 149 ₴ | Знижка: 870 ₴ 4 279 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 4 279 ₴
Наявність: На замовлення
Зробивши покупку ви отримаєте 231 Вдячиків

Описання

Лаконічний дизайн стельового світильника Sherwood у скандинавському стилі вирізняється низкою додаткових функцій. Він може бути чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні. Металевий світильник кольору букового дерева доповнений білим пластиковим плафоном із зірчастим ефектом.
 
Вбудоване LED джерело світла має потужність 50 Вт, світловий потік 4000 люмен і термін служби 25 000 годин. Колірну температуру можна регулювати в діапазоні від 3000 до 6000 К за допомогою вимикача або пульта дистанційного керування залежно від ваших потреб. Можна налаштувати тепле, природне або холодне біле світло. Яскравість світильника також можна регулювати за допомогою пульта дистанційного керування. До інших додаткових функцій належать таймер і функція нічного освітлення, яке можна теж налаштувати за допомогою пульта дистанційного керування.

Параметри та специфікація

Висота: 7 см
Діаметр: 49 см
Захист IP : 20
Колір: коричнева
Матеріал : пластик, метал

Каталожний номер:

 697254
Поділитися
rabalux

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити