Регулювальні шкарпетки Green, L Регулювальні шкарпетки Green, L
 Коррекційні шкарпетки Original Adjustment Socks® слугують терапевтичним засобом при кісточках, молоткоподібних пальцях, викривлених і затиснутих пальцях ніг, частих судомах пальців ніг, втомлених і хворих ногах, набряклості ніг, натоптишах та інших проблемах зі стопами. Завдяки спеціальним міжпальцевим роздільникам прискорюється кровообіг і, таким чином, прискорюється регенерація стоп. Регулюючі шкарпетки допомагають, зберігаючи стопи і пальці ніг рухливими, гнучкими, а отже, менш болючими. Коригувальні шкарпетки виготовлені з м'якої бавовни з домішками поліестеру та еластану. Вони мають вільніший край та відкриту передню частину з чотирма роздільниками для пальців, виготовленими з того ж матеріалу, що й повноцінні шкарпетки. Ці роздільники м'яко тиснуть на пальці ніг, щоб вирівняти пальці з стопою. Роздільники пальців ніг виготовляються вручну і їх виробництво суворо контролюється, оскільки дотримання правильної довжини і ширини шкарпеток дуже важливо для досягнення максимального ефекту. Регулюючі шкарпетки знімають стрес і напругу, допомагають правильно вирівняти пальці ніг, зменшують тертя і подразнення, знімають біль у стопах, покращують кровообіг, заряджають енергією стопи і пальці. Вони також зменшують потребу в хірургічному втручанні. Вони піклуються про частину тіла, якою часто нехтують. Правильне положення стопи та різних її частин впливає на роботу всього організму! Регулюючі шкарпетки не призначені для звичайної ходьби, вони повністю ефективні в розслабленому положенні, коли стопи не перебувають під тиском - тобто коли ви сидите, лежите або спите. Носіть коригувальні шкарпетки в якості профілактики! При регулярному носінні пальці ніг почнуть розтягуватися і випрямлятися, а біль зменшиться. Розмір: L (розмір 43+). Склад: 90% бавовна, 7% поліестер, 3% еластан.
0,0 0
939

Регулювальні шкарпетки Green, L

Знижка -6% Новинка
Регулювальні шкарпетки Green, L

Регулювальні шкарпетки Green, L

Раніше: 999 ₴ | Знижка: 60 ₴ 939 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 939 ₴
Наявність: На замовлення
Зробивши покупку ви отримаєте 24 Вдячиків

ОписанняКоррекційні шкарпетки Original Adjustment Socks® слугують терапевтичним засобом при кісточках, молоткоподібних пальцях, викривлених і затиснутих пальцях ніг, частих судомах пальців ніг, втомлених і хворих ногах, набряклості ніг, натоптишах та інших проблемах зі стопами. Завдяки спеціальним міжпальцевим роздільникам прискорюється кровообіг і, таким чином, прискорюється регенерація стоп.

Регулюючі шкарпетки допомагають, зберігаючи стопи і пальці ніг рухливими, гнучкими, а отже, менш болючими. Коригувальні шкарпетки виготовлені з м'якої бавовни з домішками поліестеру та еластану. Вони мають вільніший край та відкриту передню частину з чотирма роздільниками для пальців, виготовленими з того ж матеріалу, що й повноцінні шкарпетки. Ці роздільники м'яко тиснуть на пальці ніг, щоб вирівняти пальці з стопою. Роздільники пальців ніг виготовляються вручну і їх виробництво суворо контролюється, оскільки дотримання правильної довжини і ширини шкарпеток дуже важливо для досягнення максимального ефекту.

Регулюючі шкарпетки знімають стрес і напругу, допомагають правильно вирівняти пальці ніг, зменшують тертя і подразнення, знімають біль у стопах, покращують кровообіг, заряджають енергією стопи і пальці. Вони також зменшують потребу в хірургічному втручанні. Вони піклуються про частину тіла, якою часто нехтують. Правильне положення стопи та різних її частин впливає на роботу всього організму!

Регулюючі шкарпетки не призначені для звичайної ходьби, вони повністю ефективні в розслабленому положенні, коли стопи не перебувають під тиском - тобто коли ви сидите, лежите або спите. Носіть коригувальні шкарпетки в якості профілактики! При регулярному носінні пальці ніг почнуть розтягуватися і випрямлятися, а біль зменшиться.

Розмір: L (розмір 43+). Склад: 90% бавовна, 7% поліестер, 3% еластан.

Параметри та специфікація

Колір: зелена
Матеріал : суміш текстильних матеріалів

Каталожний номер:

 358452
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.