Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo
 За допомогою ножа-струни для торта Westmark Cake Corrugated Slicer ви більше не матимете проблем з рівномірним нарізанням коржів для торта. Ніж-струна для основи торта виготовлений з нержавіючої сталі і має два рифлені ріжучі дроти. З його допомогою можна красиво і рівномірно розрізати основу торта. За допомогою одного розрізу можна створити три коржі для різних або рівних ярусів торта (в залежності від висоти установки дротів на тримачі). Практично: після використання можна просто покласти в посудомийну машину.
5,0 1
419

Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo

Знижка -48%
Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo

Westmark Ніж-струна для тортів Simplex-Duo

1 оцінки
Раніше: 809 ₴ | Знижка: 390 ₴ 419 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 419 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: понеділок 05. 08. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 14 Вдячиків

ОписанняЗа допомогою ножа-струни для торта Westmark Cake Corrugated Slicer ви більше не матимете проблем з рівномірним нарізанням коржів для торта. Ніж-струна для основи торта виготовлений з нержавіючої сталі і має два рифлені ріжучі дроти. З його допомогою можна красиво і рівномірно розрізати основу торта. За допомогою одного розрізу можна створити три коржі для різних або рівних ярусів торта (в залежності від висоти установки дротів на тримачі).

Практично: після використання можна просто покласти в посудомийну машину.

Параметри та специфікація

Висота: 13,5 см
Глибина: 0,5 см
Матеріал : нержавіюча сталь + пластик
Посудомийна машина: так
Ширина : 32 см

Каталожний номер:

 132439
Поділитися
westmark

оцінок

5,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.