Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Бавовняна постільна білизна Лист зелений, 140 x 200 см, 70 x 90 см
Бавовняна постільна білизна Лист зелений, 140 x 200 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
243972Описання
Постільна білизна виготовлена з приємної бавовни та забезпечує ідеальний комфорт під час сну. Вона також має гарний вигляд та якісний принт, що гарантує стабільність розмірів та кольору. Щоб постільна білизна прослужила якомога довше, рекомендуємо прати її вивернутою навиворіт із застебнутими застібками. Постільна білизна має застібку на блискавці.
Комплект містить:
1x наволочка 70 x 90
см 1x підодіяльник 140 x 200 см
Параметри
| Бренд: |
Bellatex
|
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | зелена |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Рекомендоване прання: | 60 °C |
| Розмір: | 140 x 200 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |