Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Кухонна полиця Cosmic Walnut
Кухонна полиця Cosmic Walnut
Каталожний номер:
811353Описання
- Матеріал: ДСП, покрита меламіном
- Розміри: 44 × 10 × 40 см
- Декор: горіх
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| в демонтажі: | так |
| Вага : | 2,43 кг |
| Вантажопідйомність: | 10 кг |
| Висота: | 10 см |
| Глибина: | 40 см |
| декор: | горіх |
| Колір: | темно-коричневий |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 44 см |