Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
Pretty UP Дорожня валіза ABS25, розмір 15, золотисто-рожева
Каталожний номер:
803879Описання
Дорожня валіза 15 дюймів ABS25 в рожевому кольорі виготовлена з високоякісного ударостійкого ABS-пластику. Валіза має 2 пластикові ручки та застібку-блискавку. Усередині валізи є тканинна перегородка на блискавці та менша сітчаста кишеня на блискавці для кращої організації ваших речей.
Параметри
| Бренд: |
Pretty Up
|
| Вага : | 0,78 кг |
| Вантажопідйомність: | 6 кг |
| Висота: | 24 см |
| Глибина: | 14,5 см |
| Колір: | рожева |
| Матеріал : | пластик |
| Об'єм: | 10 л |
| Ширина : | 28 см |