Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Приліжкова тумбочка Cross Pine
Приліжкова тумбочка Cross Pine
Каталожний номер:
811556Описання
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина: 18 мм
- Ніжки: Бук
- Ширина: 50 см
- Висота: 55 см
- Глибина: 40 см
- Висота ніжок: 31 см
- Довжина нижньої полиці: 50 см
- Довжина верхньої полиці: 25 см
- Колір: Сосна
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 6,4 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 55 см |
| Глибина: | 40 см |
| декор: | сосна |
| Колір: | коричнева |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 50 см |