Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Приліжкова тумба Ema Sapphire Oak
Приліжкова тумба Ema Sapphire Oak
Каталожний номер:
811534Описання
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина: 18 мм
- Розміри: 30 см (ш) x 55 см (в) x 30 см (г)
- Розміри поворотної шухляди: 30 см (ш) x 27 см (в) x 30 см (г)
- Колір: сапфіровий дуб та білий
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 8,87 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 55 см |
| Глибина: | 30 см |
| декор: | дуб safir |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 30 см |