Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 11. 06. 2026
Приліжкова тумбочка Pila Walnut
Приліжкова тумбочка Pila Walnut
Каталожний номер:
811604Описання
- Елегантне виконання в декорі горіхового дерева
- Якісна та міцна конструкція з меламінованої ДСП
- Практичне поєднання шухляди та відкритих полиць
- Компактні розміри, що підходять навіть для невеликих приміщень
- Універсальний стиль для сучасних та класичних інтер'єрів
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина матеріалу: 18 мм
- Ширина: 40 см
- Висота: 60 см
- Глибина: 43,8 см
- Колір: горіх
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 11,64 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 60 см |
| Глибина: | 43,8 см |
| декор: | горіх |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 40 см |