Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Приліжкова тумба Jamot White
Приліжкова тумба Jamot White
Каталожний номер:
811628Описання
- матеріал: меламінована ДСП
- товщина стільниці: 18 мм
- розміри: 44,6 × 29 × 31,9 см
- колір: білий
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| в демонтажі: | так |
| Вага : | 8,34 кг |
| Вантажопідйомність: | 10 кг |
| Висота: | 31,9 см |
| Глибина: | 29 см |
| Колір: | біла |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 44,6 см |