Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Приліжкова тумбочка Barlo Sapphire
Приліжкова тумбочка Barlo Sapphire
Каталожний номер:
811599Описання
- Розкішний сапфіровий відтінок для виразного, елегантного вигляду
- Якісна та міцна меламінована конструкція
- Компактна, але містка конструкція
- Кілька полиць та інші можливості для зберігання
- Пластикові ніжки для стабільності та легкого переміщення
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина матеріалу: 18 мм
- Ширина: 40 см
- Висота: 50 см
- Глибина: 40 см
- Ніжки: пластикові
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 11,64 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 50 см |
| Глибина: | 40 см |
| декор: | дуб safir |
| Колір: | світло-коричневий |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 40 см |