Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 11. 06. 2026
Полиця Babi Sapphire Oak, 4 шт.
Полиця Babi Sapphire Oak, 4 шт.
Каталожний номер:
812203Описання
- Сучасний скандинавський дизайн у кольорі сапфірового дуба
- Високоякісний матеріал (100% меламінована ДСП)
- Міцність та стабільність завдяки товщині 18 мм
- Проста установка на стіну для максимального використання вертикального простору
- Більша та менша полиці в комплекті для практичного розміщення
- Універсальний вигляд, що підходить до різних інтер'єрів
- Матеріал: ДСП, покрита 100% меламіном
- Товщина: 18 мм
- Велика полиця: Ширина: 24 см, Висота: 44 см, Глибина: 15 см (1 шт.)
- Менша полиця: Ширина: 20 см, Висота: 20 см, Глибина: 15 см (2 штуки)
- Колір: сапфіровий дуб
- Монтаж: Просте кріплення до стіни
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 4,85 кг |
| Вантажопідйомність: | 10 кг |
| Висота: | 44 см |
| Глибина: | 15 см |
| декор: | дуб safir |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 40 см |