Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Полиця Boss Anthracite, 3 шт.
Полиця Boss Anthracite, 3 шт.
Каталожний номер:
812298Описання
- Матеріал: ДСП, покрита меламіном
- Товщина: 18 мм
- Розміри: 60 × 1,8 × 14,5 см (кожна полиця)
- Колір: антрацитовий
- У комплекті: 3 шт.
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 3,40 кг |
| Вантажопідйомність: | 10 кг |
| Висота: | 1,8 см |
| Глибина: | 14,5 см |
| декор: | мат |
| Кількість штук в наборі: | 3 шт. |
| Колір: | антрацит |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 60 см |