Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Приставний столик Yepa Sapphire Oak
Приставний столик Yepa Sapphire Oak
Каталожний номер:
811715Описання
- Стильний декор сапфірового дуба для сучасного вигляду
- Міцна конструкція з якісної меламінованої ДСП
- Практичні полиці для зручного зберігання речей
- Можливість кріплення до стіни для більшої стійкості
- Компактні розміри, що підходять для невеликих приміщень
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина матеріалу: 18 мм
- Ширина: 52 см
- Висота: 45 см
- Глибина: 30 см
- Кріплення до стіни: так
- Колір: сапфіровий дуб
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 2,91 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 45 см |
| Глибина: | 30 см |
| декор: | дуб safir |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 52 см |