Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Приставний столик Albeni Black Oak
Приставний столик Albeni Black Oak
Каталожний номер:
811759Описання
- матеріал: меламінована ДСП
- товщина стільниці: 18 мм
- розміри: 29,6 × 54,2 × 29,6 см
- колір: чорний матовий
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| в демонтажі: | так |
| Вага : | 4,85 кг |
| Вантажопідйомність: | 20 кг |
| Висота: | 54,2 см |
| Глибина: | 29,6 см |
| декор: | мат |
| Колір: | темно-сірий |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 29,6 см |