Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Столик для речей Zeta Travertine
Столик для речей Zeta Travertine
Каталожний номер:
814105Описання
- сучасний журнальний столик у декорі травертину
- якісний матеріал із зносостійким покриттям
- стабільна конструкція та тривалий термін експлуатації
- компактні розміри, що підходять навіть для невеликих приміщень
- ідеально підходить для розміщення декорацій, книг або дрібних предметів
- матеріал: 100 % ДСП, покрита меламіном
- товщина плити: 18 мм
- ширина: 60 см
- висота: 60 см
- глибина: 20 см
- навантаження: 20 кг
- декор: Травертин, колір бежевий
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| в демонтажі: | так |
| Вантажопідйомність: | 20 кг |
| Висота: | 60 см |
| Глибина: | 20 см |
| декор: | травертин |
| Колір: | бежева |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 60 см |